O NÁS

Tradice

Historické kořeny naší firmy sahají až do 60. let minulého století. Již tenkrát probíhala široká výroba kovových a plastových výrobků v Chlumci nad Cidlinou, Novém Bydžově, Praskačce a Nechanicích.

Technologie

Kov

plast

Povrchová úprava

Nástrojárna

Nabízíme možnost kooperace na našich strojích a výrobních zařízeních.

Český původ

V roce 1994 došlo k transformaci právního statusu společnosti na KOVOPLAST Chlumec nad Cidlinou, a.s. Po celých 26 let své novodobé existence zůstala firma v českých rukou.

Všechny naše výrobky vyrábíme přímo v Chlumci nad Cidlinou. Ve čtyřech provozech pracují téměř výhradně místní zaměstnanci, z nichž celá řada spojila celou svou profesní kariéru právě s firmou Kovoplast. Zkušení zaměstnanci, kteří dokonale znají své řemeslo, jsou zárukou kvalitních produktů.

Svým zákazníkům můžeme nabídnout poctivé české výrobky, které si však nachází své zákazníky i v zahraničí. Téměř třetina naší produkce je exportována po celé Evropě, a to zejména do Německa, Francie nebo na Slovensko.
Jsme certifikováni dle ISO 9001 a IATF 16949
Náš sortiment si sami vyrábíme
0 +
Na trhu působíme již víc než 25 let
Odborný personál vám vždy poradí a pomůže

Kvalita

Jsme hrdými držiteli certifikátů ISO 9001 a IATF 16949.

Základem pro nás je řízení kvality v celém pracovním procesu, při každém výrobním kroku celého životního cyklu našich výrobků.

Certifikát systému řízení kvality jakosti ISO 9001 s lehkostí obhajujeme již 20 let.

V roce 2020 jsme získali certifikát IATF 16949, který je považován za celosvětový standard nejvyšší kvality v automobilovém průmyslu.

Otevírací doba podnikové prodejny:
pondělí – pátek : 8.00 – 17.00 hod.
sobota : 8.00 – 11.00 hod.

Podniková prodejna

Navštivte naší prodejnu!